کسب و کار

بهترین سایت های آپلود رایگان ایرانی

بهترین سایت های آپلود رایگان ایرانی به شما کمک می کند تا بتوانید راحت تر و سریع تر یک آپلود سنتر خوب و مناسب با نیاز خود انتخاب نمایید. در این مقاله سعی شده توضیحی در مورد هر کدام از سایت های آپلود که به قبلا توسط ما استفاده شده و مناسب معرفی در اینجا بوده داده شده و همچنین مزیت و معایب آن نیز گفته شده است.

 

پیکوفایل

بهترین سایت های آپلود رایگان ایرانی - پیکوفایل

اولین سایت در لیست بهترین سایت های آپلود رایگان وبسایت پیکوفایل (picofile) می باشد. شما با عضویت در سایت پیکوفایل می‌توانید از 20 گیگابایت فضای رایگان برای آپلود فایل‌ها و تصاویر خود استفاده نمایید. یکی از مزیت های پیکوفایل مدریت آسان فایل ها و پوشه هاست. اعضا سایت با دسترسی به پنل مدیریتی می‌توانند در هر زمان اقدام به دسته‌بندی، حذف و یا تغییر نام فایل‌های خود نمایند. این سایت آپلود به شما امکان رمزگذاری بر روی فایل‌ ها و تصاویر را می دهد.  کاربران عضو سایت می‌توانند با قرار دادن رمز بر روی فایل‌ها و تصاویر خود دسترسی به آنها را بر عموم محدود نمایند.

یکی دیگر از ویژگی های پیکوفایل ابزار آنلاین ویرایش تصاویر است. اعضا سایت می‌توانند بدون نیاز به نصب نرم افزار اضافه و با استفاده از امکانات پنل مدیریتی اقدام به ویرایش تصاویر خود نمایند. همچنین این سایت به شما گزارشی از ترافیک دانلود های شما می دهد. در پنل مدیریتی اعضا بخشی برای ارائه آمار ترافیکی فایل‌های کاربر و نمایش پر مخاطبترین فایل‌های ایشان در نظر گرفته شده است.

قوانین و مقررات سایت پیکوفایل

قبل از استفاده از خدمات این سایت، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده نکنید. picofile سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما – بدون اینکه به شما اطلاع داده شود – تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این آدرس داشته باشید http://www.picofile.com/terms

این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و picofile می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.

 

– picofile این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

شما بعنوان کاربر این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

 

– تنها هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد. اما به هر حال استفاده از این سایت، ریسک خودتان است! شما این ریسک را که ممکن است در طی استفاده از این سایت، به سیستم کامپیوتری شما آسیب وارد شود را پذیرفته اید. picofile هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از سایت ما متوجه کامپیوتر خودتان یا کامپیوتر دیگری شود، ندارد.

شما توافق می کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است. picofile مسئول هیچ زیانی که به خاطر استفاده از سایت به کامپیوتر شما برسد، نیست. چه این زیانها مستقیم یا غیر مستقیم و مهم یا غیر مهم باشد. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه هایی شده باشد.

 

– picofile این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

 

– بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، picofile متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد. برای اینکه از سیاست ما در حفظ اطلاعات خصوصی کاربران و قوانین و مقررات ما در این زمینه آگاه شوید ، اینجا را کلیک کنید.

 

– انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات بوسیله e-mail نیز می شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. picofile مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. ما بعنوان مسئولین این سایت، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود و به هر حال بار امانتی بر دوش ما می گذارد. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

 

رفتار مورد انتظار از کاربران

همانگونه که ذکر شد، مسئولیت تمامی اطلاعات، داده ها، مقالات، موزیک، عکس، گرافیک، فایلهای صوتی، فایلهای تصویری و … که بصورت عمومی و یا خصوصی انتقال یافته، بر عهده شخصی است که آنها را انتقال داده است. picofile کنترلی بر صحت اطلاعات فرستاده شده از طریق سرویسش را ندارد و در نتیجه هیچ تضمینی بر اعتبار آنها وجود ندارد. ممکن است در طی استفاده از اینترنت و سایت ما، در معرض مضامینی قرار گیرید که خوشایند شما نباشد و یا حتی به کامپیوتر شما آسیب برساند. این مضامین باید شناخته شود و تخطی آنها گزارش شود، اما این تنها در حیطه صلاحدید picofile است که چه اقدامی انجام دهد و با آنها چه برخوردی داشته باشد. و رفتار مورد انتظار از کاربران اینست که از هرگونه برخوردهای شخصی دوری نمایند.

 

از سرویس ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟

انتشار فایلها و اطلاعاتی که از نظر picofile غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور اطلاعاتی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد.

جعل هویت اشخاص یا نهادها و همینطور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد های خاص

انتشار هر مفهوم و محتوایی که از نظر قانونی و یا مسائل دیگر، حق انجام آنها را نداشته باشید. (از قبیل اطلاعات داخلی و اطلاعات اختصاصی و محرمانه برخی سازمانها و نهادها، چنانچه از نظر روابط استخدامی و قوانین داخلی سازمانها، این کار منع شده باشد.)

انتشار هر مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.

انتشار ویروسهای کامپیوتری و هر کد و فایل و برنامه ای که به منظور قطع کردن و از کار انداختن سیستم های کامپیوتری طراحی شده باشد و به سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات کامپیوتر ها آسیب برساند.

تجاوز عمدی یا غیر عمدی به مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.

تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص و شرکت ها و نهادها از طریق این سایت.

جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری

تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی شده درباره فعالیت های غیر قانونی، ترویج آسیب های فیزیکی و صدمه زدن به گروهها و افراد (مثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه ها و وسایل آتش زا)

استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.

انجام فعالیتهای تجاری در picofile یا از طرف این سایت در صورتیکه بدون هماهنگی قبلی و اخذ مجوز از ما باشد.

 

– picofile و مدیران آن این حق را دارند که هر فایلی و محتوایی که مخالف مفاد مذکور در این توافقنامه باشد را حذف کنند.

 

– شما بر این موضوع توافق می کنید که picofile این حق را دارد که به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد، آنها را نگهداری کند و یا حتی در اختیار مراجع قانونی قرار دهد. این در صورتی است که picofile به موجب قانون و در موارد زیر مجبور به انجام این کار باشد:

۱ ) منابع حقوقی و قضایی برای این کار وجود داشته باشد.

۲ ) چنانچه از جانب اشخاص ثالث شکایتی علیه سایت ما شده باشد مبنی بر اینکه محتوای برخی فایل ها به آنها توهین کننده بوده است و در واقع به حقوق آنها تجاور شده باشد.

۳ ) چنانچه این در خواست از جانب خود شما کاربران باشد.

۴ ) برای حمایت از حقوق و امنیت کاربران سایت و در برخی موارد عموم مردم.

 

– همانطور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت بر اینست که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند. اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا اینکه احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافقنامه را زیر پا گذاشته است، می توانید به ما ایمیل بزنید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می دهید کاملتر باشد، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید.

 

– picofile این حق را دارد که به صلاحدید خودش ارائه این سرویس را قطع کند و یا اینکه ارائه آنرا به صورت رایگان متوقف نماید و برای ارائه خدمات خود از کاربران مبالغی را دریافت نماید.

 

حذف اطلاعات

طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که picofile این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به حذف اطلاعات شما به هر دلیلی نماید. این دلایل می تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق افراد و مواردی از این قبیل… همینطور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن حساب کاربریتان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است picofile با مسدود کردن حساب کاربری شما کلیه اطلاعات و فایلهای مرتبط با شما را حذف نماید.

 

جبران خسارت بوسیله کاربران

شما بر طبق این توافقنامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید. این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از فایل هایی که شما بر روی سایت ما انتشار می دهید ناشی شود. به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل نماییم. در اینصورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه جبران خسارت از جانب شما را نمی پذیریم.

 

حقوق انحصاری کاربران

بر طبق این توافقنامه picofile متعهد می شود به کلیه حقوق اختصاصی کاربران احترام بگذارد و در این توافقنامه از دیگر کاربران نیز می خواهد که آنها نیز همین کار را انجام دهند. چنانچه اعتقادتان بر این بود که حقوق انحصاری شما در این سایت مورد تجاوز قرار گرفته است، حتما ما را در جریان بگذارید. لازم به ذکر است که رسیدگی به این شکایات در حیطه صلاحدید مدیران سایت بوده و در این زمینه هر اقدامی را که لازم بدانند انجام خواهند داد.

 

مزایا پیکو فایل

 • آپلود رایگان دائمی
 • 20 گیگابایت فضای رایگان
 • مدریت آسان فایل ها و پوشه ها
 • رمزگذاری بر روی فایل‌ ها و تصاویر
 • ابزار آنلاین ویرایش تصاویر
 • گزارش ترافیک

معایب پیکو فایل

 • ظاهر خیلی ساده و قدیمی
 • حداکثر حجم آپلود فایل 900 مگابایت

 

ورود به سایت آپلود پیکوفایل


 

آپلودبوی

آپلودبوی بهترین سایت های آپلود رایگان ایرانی

دومین وبسایت در لیست بهترین سایت های آپلود، آپلودبوی (uploadboy) می باشد که طرفدارای خاص خودش را بابت کسب درآمد دارد. آپلود بوی یکی از آسان ترین سرویس های اشتراک فایل هست که نه تنها برای استفاده کاربران حرفه ای مناسبه بلکه کاربران دیگر هم از جمله هنرمندان ، دانش آموزان و یا افرادی که دانش کمتری دارند نیز می توانند براحتی از خدمات ما استفاده نمایند. آپلودبوی به کاربران رایگان تا 100 گیگابایت هاست رایگان و به کاربران پرمیوم از یک تا ده ترابایت فضای آپلود اختصاص می دهد. این سایت آپلود فضایی امن و قابل اعتماد و دور از دسترسی های غیرمجاز ایجاد می نماید.

آپلودبوی فعالیت خود را از سال 1391 آغاز نموده است هدف راه اندازی این سایت ایجاد یک فضای اختصاصی برای به اشتراک گذاری فایل های مجاز در فضای مجازی برای هر کاربر می باشد آپلودبوی شامل سرویس های رایگانی می باشد که همه کاربران حرفه ای و یا آماتور می توانند با استفاده از آن اقدام به آپلود و به اشتراک گذاری فایل نمایند علاوه بر این آپلودبوی امکانات ویژه ای برای کاربران حرفه ای تر که نیاز به فضای هاستینگ بسیار بالا و با پهنای باند بالا دارند ارائه می نماید آپلودبوی بصورت کامل تابع قوانین بین المللی و قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد لذا آپلود هرگونه فایل غیرمجاز تخلف بوده و با کاربر خاطی با حذف فایل مسدود شدن اکانت و پیگرد قانونی برخورد خواهد شد.

مزایا آپلودبوی

 • فضای هاست بالا تا 100 گیگ
 • استفاده آسان
 • همیشه در دسترس
 • ایمن و قابل اعتماد
 • کسب درآمد
 • امکانات ویژه برای کاربران پرمیوم
 • امکان آپلود فایل از آدرس اینترنتی
 • امکان انتخاب محل سرور آپلود برای آپلود هر فایل
 • امکام آپلود همزمان چندین فایل با هم
 • امکان استفاده از پروکسی سرور
 • امکان ویرایش فایل ها
 • امکان کپی پوشه
 • دارای نرم افزار اختصاصی Cloud File Manager آپلودر و مدیریت فایل آپلودبوی

معایب آپلودبوی

 • محدودیت سرعت دانلود (سرعت دانلود از سرورهای ایران برای کاربر رایگان 720 کیلوبایت)
 • معطلی 60 ثانیه ای برای دانلود فایل
 • دارای هزینه برای اشتراک ویژه دانلود پرسرعت
 • سرعت مناسب آپلود فایل ها

ورود به سایت آپلودبوی


یوآپلود

یوآپلود بهترین سایت های آپلود رایگان ایرانی

يکی از مهمترين مسائلی که کاربران اينترنت و خصوصا وب مسترها با آن مواجه هستند يافتن محيطی مناسب جهت قرار دادن فايل ها و عکس ها می باشد. یو آپلود (uupload) اين مسئله را برای شما حل نموده! در واقع فراهم آوردن محيطی ساده و امن برای کاربران مهمترين هدف یو آپلود می باشد که اميدواريم بتوانيم در راستای تحقق اين هدف موفق عمل کنيم.

یوآپلود هم یکی از قوی ترین و قدیمی ترین سایت های آپلود فایل رایگان است که بهترین مزیت آن رایگان بودن دائمی آن است. یو آپلود، ارائه دهنده سرویس آپلود فایل با لینک مستقیم و پهنای باند نامحدود می‌باشد. با عضویت و خرید اشتراک، فایل های خود را در بهترین سرورهای ایرانی آپلود کنید و لینک دانلود مستقیم دریافت کنید.

سوالات متداول یوآپلود

1. وظیفه این سایت چیست و چه کاری انجام میدهد؟

برای اینکه بتوانید تصاویری را که توسط دوربین خود ثبت میکنید و یا فایل هایی که در رایانه شخصی دارید، در محیط مجازی اینترنت به اشتراک گذارید و یا در وبلاگ و وبسایت خود به نمایش در آورید باید آنها را در سایتی مثل یو آپلود بارگذاری کنید و سپس لینک مربوط به فایلتان را در هرجایی که میخواهید منتشر کنید.

 

2. عضویت در سایت چه فایده ای دارد؟

اعضای سایت از حجم بالاتر آپلود و تعداد پسوند های مجاز بیشتری برخوردار خواهند شد.

همچنین با عضویت در سایت دارای یک گالری شخصی با امکانات مناسب خواهید شد؛ مهم ترین مزایای عضویت این است که اولا لینک فایل هایی که آپلود میکنید برای همیشه در اختیارتان خواهد ماند در حالی که آدرس لینک فایلی که توسط کاربران مهمان آپلود میگردند فقط یک بار به آنها نمایش داده میشود. مزیت دوم این است که شما می توانید فایل یا عکسی که آپلود کرده اید را از سایت حذف کنید و یا مجبور نیستید یک فایل را چندبار پیاپی آپلود نمایید.

 

3. آیا برای آپلود محدودیت تعداد تصویر و یا ماندگاری فایل وجود دارد؟

خیر! تصاویر و فایل هایی که آپلود می شوند به صورت نامحدود خواهند ماند و محدودیتی در تعداد فایل و تصویر جهت آپلود وجود ندارد.

 

4. آیا واقعا ماندگاری فایل ها به صورت دائمی می باشد؟

بله! در صورتی که در هنگام آپلود، گزینه ماندگاری را بر روی دائمی بگذارید، تمامی فایل های شما در سرور یو آپلود به صورت دائمی ذخیره میشوند.

ولی برای نگهداری فایل های غیر عکس که کاملا بدون استفاده هستند و بیش از 6 ماه از تاریخ آخرین دانلودشان میگذرد و توسط افراد غیر عضو سایت آپلود شده اند، تضمینی وجود ندارد.

 

5. آیا مصرف اینترنت برای دانلود و آپلود به صورت نیم بها است؟

بله، سایت یو آپلود در قدرتمندترین سرورهای ایرانی میزبانی می‌شود و دارای ترافیک داخلی نیم بها می‌باشد.

 

6. چه پسوند و فرمت هایی برای آپلود مجاز می باشد؟

jpeg, jpg, gif, png, bmp, ico, psd, tif, apk, bz2, tar, deb, dwg, swf, flv, wmv, wma, wav, amr, ts, mpeg, mov, mpg, divx, vob, dat, mkv, avi, mp4, m4v, 3gp, 3g2, mp3, m4a, ogv, rar, zip, gz, sub, idx, xml, css, torrent, ttf, mid, midi, rtf, jar, jad, xap, ogg, srt, sis, sisx, ppt, pptx, xls, xlsx, doc, docx, doc, txt, odt, pdf, pps, ppsx, asf, rm, iso, fla, 7z, msi, cab, sea, bin, dll, sql, w3x, log, tga

 

مزایا یوآپلود

 • آپلود تا ۱۰۰ مگابایت برای هر فایل
 • گالری شخصی برای مدیریت عکس و فایل
 • امکان حذف کردن عکس و فایل در هر زمان
 • آپلود عکس و فایل رایگان با لینک مستقیم و ماندگاری دائمی در یو آپلود
 • دارای عضویت اشتراک ویژه
 • آپلود سریع و دسته جمعی فایل ها

معایب یوآپلود

 • حداکثر حجم آپلود برای هر فایل 75 مگابایت (بدون عضویت)
 • حداکثر حجم آپلود برای هر فایل 105 مگابایت (عضویت رایگان)

ورود به سایت یوآپلود


 

یک آپلود

یک آپلود بهترین سایت های آپلود رایگان ایرانی

یکی از پرطرفدارترین سایت های آپلود، یک آپلود (yekupload) می باشد. این وبسایت 25 گیگ فضای رایگان آپلود برای کاربران عضوء، همچنین پلن های ویـژه برای افراد مختلف با هزینه های مختلف ارائه می دهد. با پنل کاربری مخصوص تحت وب ، شما می توانید بر روی فایل ها و پوشه های خود پسورد بگذارید و یا برای دسترسی عمومی آزاد بگذارید. با داشتن حساب کاربری در یـک آپـلـود شما میتوانید با نرم افزار های FTP به سادگی فایل های خود را به سرورهای ما منتقل کنید.

امنیت فایل های شما در سرورهای یک آپلود تضمین می شود. با خیال راحت فایل های خود را آپلود، رمز گذاری و ذخیره نمائید. تیم فنی و پشتیبانی یک آپلود در هر ساعتی از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات، مشکلات، پشنهادات و انتقادات شما می باشد.

کاربرانی که اکانت پریمیوم یک آپلود را می خرند می توانند تا 10 ترابایت فایل های خود را به صورت دائمی روی سرور های یک آپلود ذخیره کنند.

یک آپلود دارای 4 پلن زیر می باشد:

پلن رایگان

مناسب برای تمامی کاربران، فضای ذخیره سازی 25 گیگ – مدت نگهداری فایل ها یک سال

پلن دائمی

مناسب برای تمامی وبلاگ ها و سایتهای کوچک، فضای ذخیره سازی 20 گیگ – مدت نگهداری فایل ها دائمی

پلن اشتراک ویژه

اکانت آپلود و دانلود مناسب برای دانلودکنندگان و سایتهای دانلود با لینک غیرمستقیم

پلن لینک مستقیم

هاست با لینک مستقیم مناسب برای سایتهای دانلود با لینک مستقیم

مزایای یک آپلود

 • ارائه 25 گیگ فضای رایگان آپلود برای کاربران عضو
 • پنل حرفه ای کاربری مخصوص تحت وب
 • امکان رمزگذاری روی فایل ها
 • اشتراک گذاری ساده
 • آپلود از طریق FTP
 • امنیت فایل ها
 • دسترسی آسان
 • پشتیبانی آنلاین
 • آپلود فایل با لینک مستقیم دانلود ، دانلود سریع و بی وقفه با اشتراک ویژه
 • امکان ویرایش فایل های آپلود شده (تغییر نام، تغییر پوشه، عمومی یا خصوصی کردن فایل)
 • گزارش رایگان از آمار دانلود ( بازدید کنندگان – کشورها – بیشترین ارجاع دهنده ها – مرورگرها -سیستم عامل ها)

معایب یک آپلود

 • ارتقاء حساب کاربری با اشتراک ویژه
 • آپلود از طریق FTP برای مشترکین ویژه

 

ورود به سایت یک آپلود


هشت آپلود

 

هشت آپلود یکی دیگر از  بهترین سایت های آپلود رایگان در لیست ما می باشد. حداکثر حجم مجاز برای آپلود هر فایل 100 مگابایت می باشد. با عضویت در هشت آپلود (8upload) گالری شخصی خود را به صورت حرفه ای مدیریت می کنید. فایل ها شما برای همیشه بر روی سرور سایت میزبانی خواهد شد و فقط به دستور ساماندهی حذف خواهد شد. مزیت اصلی هشت آپلود، آپلود عکس و فایل با لینک مستقیم است.

 

مزیت های هشت آپلود

 • خروجی لینک های مختلف از فایل یا عکس آپلود شده شما برای دانلود مثل : لینک مستقیم، پیش نمایش برای وب سایت، پیش نمایش برای انجمن، لینک مستقیم برای انجمن ها، لینک مستقیم برای وبسایتها  و …
 • سرعت آپلود بالا

معایب هشت آپلود

 • کم بودن حجم آپلود (حداکثر 100 مگابایت)
 • عدم امکان مدیریت فایل های آپلود شده
 • عدم امکان رمز گذاری بر روی فایل های آپلود شده

ورود به سایت هشت آپلود


پارسا اسپیس

پارسا اسپیس بهترین سایت های آپلود رایگان ایرانی

پارسا اسپیس یکی دیگر از سایت های آپلود است که می تواند 5 گیگ فضای اختصاصی رایگان در اختیار شما بگذارد. پارسااسپیس (parsaspace)، با بهره‌گیری از سرورهای قدرتمند، در بهترین دیتا سنترهای کشور، یکی از برترین سرویس‌های میزبانی فایل (هاست دانلود/آپلود) است. پارسااسپیس با ارائه لینک مستقیم و پهنای باند بالا، برای کسانی که حجم فایلهای دانلودی بالایی دارند مناسب می‌باشد.

پارسااسپیس بالغ بر 12 سال سابقه، پیشگام در ارائه خدمات هاستینگ، آپلود و دانلود فایل در ایران است. شما می‌توانید بصورت رایگان در پارسااسپیس ثبت نام کرده، 5 گیگابایت فضای اختصاصی رایگان دریافت کنید و در عین حال کیفیت خدمات پارسااسپیس را بررسی نمایید. همچنین درصورت معرفی سایت به سایر کاربران و عضو‌گیری می‌توانید 10 درصد سود، بصورت همیشگی داشته باشید. علاوه بر ویژگی‌های برتر (اکانت FTP اختصاصی، آپلود و دانلود نامحدود، ترافیک رایگان، فایل‌ منیجر، ریموت‌ آپلود، دامنه اختصاصی و…) پارسااسپیس با ارائه وب سرویس این امکان را برای برنامه نویسان قرار داده تا با هر پلتفرمی از تمامی امکانات سایت بهرمند گردند.

مزایای پارس اسپیس

 • امکان استفاده از FTP
 • آپلود و دانلود نامحدود
 • ترافیک ماهانه نامحدود
 • دامنه اختصاصی
 • API برای برنامه‌نویسان
 • پشتیبانی تمام وقت
 • تخفیف 15 درصد برای سرویس های یکساله
 • حجم 10 گیگابایت تا 3 ترابایت برای مشترکین ویژه
 • امکان فعال سازی SSL
 • امکان دانلود از لینک
 • امکان ویرایش فایل های آپلود شده
 • پنل مدیریت حرفه ای

 

معایب پارس اسپیس

 • عدم امکان کسب درآمد از به اشتراک گذاری لینک
 • محدودیت ریموت آپلود
 • محدودیت پهنای باند FTP
 • گزارشات دانلود غیر رایگان

 

ورود به سایت آپلود پارس اسپیس

پارسااسپیس


آپلود آی آر

بهترین سایت های آپلود رایگان ایرانی - آپلود آی آر

آپلود آی آر (uplod.ir) یکی دیگر از سایت های موجود در لیست آپلود سنتر هاست. با عضویت رایگان در آپلودسنتر آپلود آی آر 50 گیگ هاست رایگان برای آپلودعکس فایل تصویر فیلم موسیقی نرم افزار و هر نوع فایل دیگری بدون محدودیت دریافت نمایید. همچنین لینک دانلود عکس و تصاویر بصورت مستقیم می باشد.

زمان نگهداری کلیه فایلها در صورت داشتن دانلود کاملا نامحدود می باشد اما اگر فایلی دیگر دانلود نشود اگر توسط کاربران معمولی و عضو آپلود شده باشد 30 روز بعد از آخرین دانلود کامل و اگر توسط کاربر ویژه آپلود شده باشد 90 روز پس از آخرین دانلود کامل بصورت اتوماتیک حذف می گردد. اما اگر فایل دانلود متمادی داشته باشد هرگز حذف نخواهد شد.

 

آپلود دات آی آر چیست ؟

آپلود دات آی آر یک آپلودسنتر حرفه ای فایل با امکان آپلود هر نوع فایل می باشد . شما براحتی می توانید عکس ها و فایلهای پربازدید خود را در آپلودسنتر آپلود دات آی آر ، آپلود نموده و لینک آنرا با دوستان و کاربران خود به اشتراک بگذارید 50 گیگابایت فضای رایگان برای کاربران رایگان و 500 گیگابایت فضا برای کاربران ویژه در نظر گرفته شده است .

فایل های من تا چه زمانی در آپلود نگهداری می شود؟

فایل کاربران عضو تا زمانیکه دانلود می شوند بصورت نامحدود نگهداری میشود اما اگر فایل شما طی مدت زمان 90 روز هیچ دانلودی نداشته باشه بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد این زمان برای کاربران ویژه بصورت نامحدود بوده و برای کاربران میهمان که عضو سایت نباشند 10 روز می باشد .
در واقع اگر فایلهای شما توسط دیگران و حداقل هر سه ماه یکبار دانلود شود برای همیشه نگهداری خواهد شد اما اگر فایلهایی دارید که بصورت شخصی بوده و توسط هیچکس جزشما دانلود نمیشود فقط سه ماه نگهداری میشود مگر آنکه اشتراک ویژه خریداری نمایید

چگونه می توانم فایل خود را حذف کنم ؟

پس از آپلود لینک حذف فایل نیز در جدول لینکها به شما داده میشود شما براحتی و با کلیک روی این لینک می توانید فایل خود را حذف نمایید به جز آن فایل شما اگر دانلودی نداشته باشد طی بازه زمانی ذکر شده در پرسش قبلی بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد . علاوه بر این درصورتیکه بعد از عضویت فایل خود را آپلود نموده باشید فایل فوق در پنل کاربری شما قابل مدیریت و حذف می باشد

مزایا آپلود آی آر

 • 50 گیگ هاست رایگان
 • ارائه لینک مستقیم دانلود
 • مدیریت آسان فایل ها
 • اکانت ویژه ارزان
 • ارائه گزارش دانلود

معایب آپلود آی آر

 • محدودیت در سرعت دانلود برای کاربران عادی
 • حذف فایل های غیر فعال بعد از 30 روز
 • عدم امکان کسب درآمد از طریق به اشتراک گذاری فایل

ورود به سایت آپلود آی آر


شاتل ‌لند

بهترین سایت های آپلود رایگان ایرانی - شاتل لند

یکی دیگر از آپلود سنتر های قدیمی ایران، شاتل لند (shatelland) می باشد. شاتل لند یکصدو پنجاه گیگابایت حجم رایگان ویژه کاربران سرویس های شاتل را ارائه می دهد. با بالاترین سرعت ممکن آپلود و دانلود کنید امکانی ویژه برای کاربران شاتل. دسترسی سریع به فایل‌ها، انتقال از سایر سرورها (Leech)، مدیریت آسان فایل‌ها وسرعت بالای آپلود از ویژگی‌های منحصر به فرد آپلودسنتر شاتل‌لند است. نکته مهم همین جاست که فقط کاربران شاتل (اینترنت شاتل) می توانند از این سرویس ویژه استفاده کنند و هر کسی نمی تواند از شاتل‌ لند استفاده کند.

نکته دیگر در استفاده از شاتل لند این است که فایل ‎های آپلودی شما تا 60 روز پس از آخرین دانلود در حساب کاربری‎تان باقی خواهد ماند و فایل‎های انتقال داده شما از وب‎سایت دیگر بعد از 20 روز به صورت خودکار حذف خواهد شد.

برای استفاده از این سرویس آپلود شاتل می توانید از یوزر و پسورد شاتل خود استفاده نمایید.

مزایای شاتل ‌لند

 • ارائه 150 گیگ فضای رایگان
 • کنترل پنل حرفه ای و کاربر پسند
 • سرعت بالا در آپلود و دانلود فایل

معایب شاتل ‌لند

 • غیر قابل استفاده برای عموم
 • عدم امکان استفاده از FTP
 • عدم امکان کسب درآمد
 • عدم ارائه لینک مستقیم
 • حذف فایل های غیر فعال بعد از 60 روز

ورود به سایت آپلود شاتل ‌لند


فیس نما

بهترین سایت های آپلود رایگان ایرانی - فیس نما

شبکه اجتماعی فیس نما بزرگترین شبکه اجتماعی ایرانی می باشد که کاربران قادر به ایجاد گروه , ارسال عکس , ویدئو , لینک , موزیک , متن و فایل میباشند. اما این شبکه اجتماعی اومده یک قسمت برای آپلود فایل نیز در اختیار کاربران قرار داده است. با استفاده از آپلود سنتر فیس نما (facenama) می توانید تا 5 گیگ فضای رایگان در اختیار داشته باشید.

سیستم مدیریتی آپلود فیس نما کاملا شبیه به پیکوفایل می باشد.

مزایا فیس نما

 • اختصاص 5 گیگابایت فضای رایگان به هر کاربر
 • مدیریت آسان فایل ها و پوشه ها
 • ابزار قدرتمند ارسال فایل
 • امکان رمزگذاری بر روی فایل ها و تصاویر
 • ابزار آنلاین ویرایش تصاویر
 • امکان آپلود هر نوع فایل
 • ارائه آمار ترافیکی به کاربران
 • قابلیت Resume دانلود فایل ها تا 24 ساعت

معایب فیس نما

 • حداکثر حجم آپلود برای هر فایل 400 مگابایت
 • عدم برتری خاص نسبت به پیکوفایل
 • حجم محدود برای هر کاربر
 • عدم امکان کسب درآمد
 • عدم ارائه لینک مستقیم
 • عدم امکان افزایش حجم آپلود

ورود به سایت آپلود فیس نما


[ بهترین کرم پودر های موجود در ایران ] [ لیست کامل جهیزیه عروس ] [ کد تخفیف دیجی کالا ]

به این مطلب امتیاز دهید:

امتیاز شما به این مطلب

لطفا به این مطلب امتیاز دهید!

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)
»»  آموزش نحوه استفاده از کد تخفیف دیجی کالا | DigiKala

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. من چندین ماهه از پارسااسپیس استفادده می کنم خیلی راضیم .گزارش ترافیکش با این که هزینه داره ولی فوق العاده جامع است .

 2. سلام
  من چند وقتی این اپلود سنتر 98شیر رو پیدا کردم هم سرعتش عالی هست هم امکانات خوبی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن